free web builder


ANESTEZIE

LOKÁLNÍ ANESTEZIE

Místní znecitlivění (umrtvení) je u nás samozřejmostí u všech zákroků. Nejdříve použijeme povrchovou anestezii (potření místa budoucího vpichu anestetikem s ovocnou příchutí), takže celý proces je velmi šetrný a v podstatě bezbolestný.

Mobirise

ENTONOX / Rajský plyn

Entonox je směsí plynů, konkrétně jde z 50 % o oxid dusný (rajský plyn) a z 50 % o kyslík. Jde o analgetikum, které má rychlý nástup účinku, snadno se podává a po ukončení inhalování se rychle odbourává z těla a člověk může normálně fungovat.

Entonox je inhalován přes inhalační masku a dávkování prochází nádechovým ventilem. Malé děti, které neumí používat nádechový ventil, se může použít ventil s kontinuálním průtokem.

Entonox smí užívat i lidé, kteří mají běžné nemoci, např. vysoký krevní tlak, poruchy štítné žlázy, různé alergie aj.

Entonox není vhodný pro pacienty s plicním emfyzém, mají po operaci nebo léčbě srdce a trpí onemocněním, které jsou spojeny s nedostatkem vitamínů B.

Obsah oxidu dusného v Entonoxu zvyšuje práh bolesti a snižuje bolest pocitovou. Působení směsi plynů je velice rychlá, zpravidla jde o 9 - 12 vdechnutí. Odeznívání bývá taky velmi rychlé, 15 minut od ukončení inhalace může pacient samostatně odejít a po 30 minutách smí sám řídit automobil.  

Adresa

Zeyerova 775/21
40003 Ústí nad Labem 

Kontakty

Email: recepce@tomadental.cz
Tel.: (+420) 777 794 530 

© Copyright 2018-2020 TOMADENTAL s.r.o. - Created by Martin Fedorjak  |  Všeobecné smluvní podmínky