free css templates

ICON® 
- OŠETŘENÍ 
BEZ VRTÁNÍ

Mobirise

Víte, že do určitého stádia se dá kaz v našem zubním centru nově vyléčit i bez nepřijemného vrtání?

ICON® je metoda léčby zubního kazu bez vrtání či jakéhokoli jiného aktivního zásahu do zubu. Vyvinuta byla univerzitními vědci ve Spolkové republice Německo a spočívá v napuštění kazem oslabeného zubu speciální tekutou pryskyřicí, která se vsákne do zubu, vyztuží jej, nahradí rozpadlou tkáň a zastaví další šíření kazu.

Metoda ICON® se nejvíce vyplatí u aktivních mezizubních kazů, které zasahují nebo mírně přesahují hranici mezi sklovinou a zubovinou a nemají již na svém povrchu patrnou propadlinu, což naši zubní lékaři zjistí klinickým vyšetřením a zhotovením digitálního rentgenového snímku, který provádíme při pravidelných preventivních prohlídkách. Na rozdíl od běžného čištění mezizubními kartáčky a užívání fluoridových past, kdy má v 3letém horizontu šanci se zastavit a zremineralizovat pouze 40% mezizubních kazů, které již pronikly sklovinou, se u metody ICON prokázala 3letá úspěšnost až 94% a to jak u dočasných, tak stálých zubů.

Metoda ICON® je také velmi účinným prostředkem pro krytí neestetických mléčných skvrn na předních zubech. Flekaté zuby se tak zamaskují a navíc získají přirozený vzhled, odolnost, zharmonizují Vám úsměv a vrátí sebevědomí.

Pro více informací o metodě ICON, citované studie, instruktážní videa a fotky a odpovědi na jiné zvídavé otázky se nás nebojte kontaktovat, rádi Vaše dotazy zodpovíme.

Na tento zákrok se můžete po konzultaci s naším zubním lékařem objednat na tel. čísle 777794530.

Adresa

Zeyerova 775/21
40003 Ústí nad Labem 

Kontakty

Email: recepce@tomadental.cz
Tel.: (+420) 777 794 530 

© Copyright 2018-2020 TOMADENTAL s.r.o. - Created by Martin Fedorjak  |  Všeobecné smluvní podmínky