website maker


PROTETIKA

KERAMICKÁ FAZETA

Keramická (estetická) fazeta je tenký „plátek“ keramiky, který může korigovat nedokonalosti zubu (barva, tvar, zakřivení) nebo i změnit celý úsměv. Po odstranění nevyhovující přední vrstvy zubu se keramická fazeta adhesivně nalepí na Váš zub.

KORUNKA

Nahrazuje větší části zubu (někdy i celý povrch) ztracené kazem či úrazem při zachování vlastního kořene zubu. Zhotovujeme metalokeramické (kovokeramické) nebo vysoce estetické celokeramické korunky z nejnovějších materiálů vyrobených v prestižních laboratořích v Praze.

INLAY, ONLAY (POLOKORUNKA)

Jedná se o náhrady větších defektů zubních tkání z různých materiálů (kov, kompozit, keramika). Představují přechod mezi ošetřením zubu prostou výplní a ošetřením umělou korunkou.

MŮSTEK

Ztrátu celého zubu nebo i více zubů s nemožností ošetření pomocí implantátů se řeší přemostěním mezery. Můstek je tak pevně uchycen pomocí korunek na krajní zuby sousedící s mezerou.

SNÍMATELNÉ NÁHRADY - PROTÉZY

Náhrady se dělí na částečné (v ústech jsou nějaké zuby) a nebo celkové (bezzubá čelist). Částečné snímatelné náhrady doplňují ztracené zuby a využívají ke svému kotvení zubů zbývajících. Celkové snímatelné náhrady poté nahrazují všechny zuby v čelisti.

Adresa

Zeyerova 775/21
40003 Ústí nad Labem 

Kontakty

Email: recepce@tomadental.cz
Tel.: (+420) 777 794 530 

© Copyright 2018-2020 TOMADENTAL s.r.o. - Created by Martin Fedorjak  |  Všeobecné smluvní podmínky