develop your own website


RENTGENOVÉ

SNÍMKY

ZHOTOVENÍ OPG + RVG

Intraorální rentgen Vám zhotovíme přímo na křesle v ordinaci a výsledek uvidíte během několika vteřin na monitoru před sebou.

Díky pravidelnému snímkování se nám daří odhalit téměř 100% kazivých lézí i v mezizubním prostoru nebo pod výplněmi. Tyto malé snímky Vám budou zhotoveny při vstupním vyšetření včetně ortopantomogramu (panoramatického snímku), kde pokračuje další diagnostika a možnosti dnešní stomatologie.

OPG nabízí v jednom snímku zobrazení celého rozsahu chrupu a okolní kosti, vedlejší dutiny a čelistní kloub. Přístroj vytváří snímky rychle s možností dodatečných úprav v PC. Snímek je ukládán do počítače do karty pacienta a je možné jej předat na CD nosiči, flash disku nebo elektronicky zaslat pro další využití.

Digitální rentgenové přístroje vystavují pacienta minimálním dávkám záření, která je srovnatelná s dávkou, které je pacient vystaven např. při letu letadlem.


NOVINKA!

Pro přesnější zobrazování jsme pořídili jeden z nejmodernějších a nejsofistikovanějších RTG přístrojů - RENTGEN Planmeca ProMax 3D

Adresa

Zeyerova 775/21
40003 Ústí nad Labem 

Kontakty

Email: recepce@tomadental.cz
Tel.: (+420) 777 794 530 

© Copyright 2018-2020 TOMADENTAL s.r.o. - Created by Martin Fedorjak  |  Všeobecné smluvní podmínky